کارآفرینی و رهبری کسب و کار

1- دوره آموزش توسعه فردی و کارآفرینی با مدل  Business Coaching        ثبت نام و رزرو دوره
طول دوره 54 ساعت
1: شناخت ویژگی های کارآفرینان 6  ساعت
2: آشنائی با فرصتهای کار آفرینی 6  ساعت
3: برنامه توسعه فردی 12 ساعت
4: آشنایی با Business Model مدل های کسب درآمد درکار و کسب ها 12 ساعت
5: خلاقیت و نوآوری و طوفان ذهنی 6  ساعت  
6: دوره طرح کسب و کار یا Business Plan و توجیه اقتصادی 12 ساعت  

2- کارگاه مسیر شغلی MBTI

طول دوره :  16 ساعت  در طی 4 نیم روز معمولا آخر هفته

شرکت در این کارگاه، کمک می کنه که:

  • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بتونیم ابعاد شخصیتی خودمون و درنتیجه نقاط قوت و نقاط ضعف خودمونو به طور دقیق بشناسیم.
  • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بدونیم برای چه کارهایی ساخته شدیم و برای چه کارهایی ساخته نشدیم؛ تو چه کارهایی می تونیم  موفق بشیم و موفق شدن تو چه کارهایی برای ما سخت و انرژی بره، چه کارهایی برای ما لذت بخش و رضایت آوره و چه کارهایی باعث نارضایتی ما از شغل و زندگی مون می شه.
  • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که هدف تحصیلی و شغلی متناسب با توانمندی ها و ویژگی های شخصیتی خودمونو انتخاب کنیم یا به عبارتی :
  • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که  تو مقاطع تحصیلی مختلف  مثل کارشناسی و  کارشناسی ارشد و دکتری تو چه رشته ای درس بخونیم و ادامه تحصیل بدیم تا موفق بشیم، و اینکه :
  • بتونیم تصمیم درستی بگیریم که  بعد از فراغت از تحصیل تو چه فیلد و شاخه کاری ای از رشته مون و چه جور محیط کاری باید وارد بشیم و توش کار کنیم  تا به اوج برسیم.
  • بتونیم شناخت درستی داشته باشیم تا بعد از انتخاب راه درست با چه تکنیک ها و روش هایی می تونیم به موفقیت و هدف مون برسیم و چه مواردی ما رو از رسوندن به اوج حتی با وجود انتخاب راه صحیح باز می داره، و اینکه:
  • بتونیم تصمیم درستی بگیریم تا دائما در حال ازین شاخه به اون شاخه پریدن و تغییر رشته و کار عوض کردن نباشیم.
محل :خ ملاصدرا خ شیراز شمالی جنب بانک ملی کوچه نرگس برج پاپلی طبقه 6 واحد 604 تلفن های  تماس : 88063197 و  88210538
تلفن های همراه :
 خانم  فروغی   09194200749 
===========================================================================

تذکر ات و مزایای شرکت در دوره ه های آموزشی مدرسه موفقیت کار برای زندگی :
1- این دوره ها با دید کسب درآمد برگزار نشده صرفا اهداف معنوی و اجتماعی داشته ، کمترین شهریه ممکن دریافت می گردد.
2- افراد شرکت کننده در این دوره ها می توانند در دوره بعد بصورت رایگان شرکت و به عنوان کمک به استاد ، راهنمای دانشجویان جدید بوده ضمن آموزش دادن مسائل ، کمبودهای اطلاعات خود را نیز کامل کنند چرا که یاد گیری از طریق آموزش دادن کامل تر از آموزش دیدن است.
3- افرادی که به عنوان راهنما دور دوم را طی می کنند ، در دور سوم می توانند از طریق کوچینگ به رایگان مسیر موفقیت شغلی خود را بهبود بخشند . لذا با ثبت نام در یک دوره از مزایای حضور و راهنمایی در سه دوره بهره مند می شوند.
ما معتقدیم با تمرین و پشتکار کنترل عملیات از ضمیر خود آگاه به نا خودآگاه منتقل شده ، بصورت غیر ارادی مسیر موفقیت و عملکرد های منتج به موفقیت اجرا می شوند.
4- از بین افراد موفق در دوره ها برای مربی گری ، همکاری و معامله گری دعوت به کار شده و یا به ارگانهای مختلف معرفی می گردند.